Кошик
502 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Цилінь

Дуже часто, бажаючи убезпечити своє житло від негативної енергії, використовують древній символ фен-шуй Цилінь. Цей дивовижний звір з шкірою, покритою зелено-блакитний лускою, хвостом ведмедя і головою дракона займає визначальне місце в китайській міфології. Доповнюють незвичайний вид талісмана оленячі копита і голова з рогами.

Якщо поблизу від будинку знаходиться лікарня, пряма дорога або промисловий завод – пильне око Цилиня допоможе протистояти їх негативному впливу, постійно стежачи за спокоєм і здоров'ям своїх господарів.

Його фігура повинна встановлюватися таким чином, щоб морда екзотичного звіра була спрямована на джерело негативу. Тільки тоді захисні сили диво-тварини приходять в дію, блокуючи, згідно з вченням фен-шуй, несприятливі енергетичні згустки.

Час від часу статуетку необхідно очищати. Якщо вона маленька і стоїть в приміщенні, то достатньо буде підставити її під струменем проточної води. Якщо ж фігура велика і встановлена на вулиці, то на допомогу прийде відро чи будь-якої іншої місткий посудину. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner