Кошик
502 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Небесні Леви (Собачки Фу)

У давні часи Собаки Фу служили покровителями і захисниками тільки імператорів. В Забороненому місті – імператорському палаці в Пекіні є шість пар величезних собак Фу.

Потім їх почали розміщувати перед палацами, храмами, урядовими установами. Ще пізніше їх стали розміщувати просто перед багатими будинками і вони перетворилися в символ високого соціального становища та матеріального благополуччя сім'ї. В даний час Собаки Фу є одним з найсильніших у фен шуй символів захисту будинку від негативних впливів і злих сил, якщо вони стоять перед будинком і символом захисту від нещасть взагалі, якщо вони стоять всередині будинку.

Лев – тварина не типове для Китаю, кажуть, що леви раніше не водилися в Китаї, але зрідка їх привозили і дарували імператорові як диковенное тварина. Але лев є священною твариною в буддизмі і є думка, що коли буддизм прийшов у Китай з Індії, то Будду називали Фо, а на південному, кантонському діалекті Фо, а його львів – охоронців Небесними левами Будди або Собаками Фо, але потім Фо замінили на Фу, львів собако-львів (адже лев – тварина нетипове, а собака – звичне) і так з'явилася назва Собаки Фу, хоча, на мій погляд, від собак в них тільки стирчать вуха, а все інше від львова.

Є думка, що назва Собаки Фу походить від назви групи собак, до яких відносять пекінеса, мопса, чау-чау і деяких інших, але мені це здається неправдоподібним. Я думаю, що сталося навпаки – групу собак стали називати Собаками Фу по імені давніх собак Фу – охоронців і захисників.

Згадки Собак Фу належить до династії Хань, в 208 р. до н. е. – 221 р. н. е. Є стародавня легенда про те, що в лапах цих тварин міститься молоко, а ще вони люблять грати з кулями. Тому в ті часи люди залишали кулі в лісі, сподіваючись, що прийдуть Собаки Фу, почнуть грати з кулями і залишать на них хоч трохи щасливого молока.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner