Кошик
503 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Собаки

Даний символ відіграє дуже важливу роль для тих людей, які були народжені під знаком собаки. Тому краще не забувати про це.

Собака фен шуй ототожнюється з вірністю і відданістю. Якщо тварина з'являється в будинку в якості талісмана, то люди зазвичай залишаються дуже задоволеними, оскільки собака – провісник гарного майбутнього, удачі та благоустрою будинку.

Помимо фигурки или изображения животного, в Фен Шуй часто используется китайский иероглиф, который носит в себе значение «собака». Тут всё зависит от приоритетов владельца: он может быть нарисован, вышит или даже представлен в виде панно. Если верить преданиям, данный знак поможет уберечь дом от недоброжелателей и привнести в него счастье и удачу.

Размещение:Самым лучшим местом для данного талисмана является прихожая жилища или места работы. Для людей, живущих в частных домах, подойдет идея размещения собаки во дворе дома.

Не має значення, як буде виглядати талісман, який ви виберете. Собака в будь-якому випадку являє собою символ благополуччя і гармонії. У деяких випадках вона навіть виступає символом багатства.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner