Кошик
474 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Про нас

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН "БІЛИЙ ТИГР"

 

Основна сфера діяльності торгівля східними, індійськими, китайськими сувенірами та ароматичними паличками. Коли цей сегмент ринку оформився і став вагомою частиною Світового Ринку, не відомо. Ми вважаємо, що перші сувеніри, етнічні прикраси, ароматичні палички і ритуальні предмети увійшли в побут людини так само давно, як він вперше замислився про красу і любов, про Бога і, безумовно, про зворотний темної стороні вищезазначених явищ...

Тоді ж з'явилися перші езотеричні магазини, які пропонують широкий асортимент захисних амулетів від нападу хижаків і талісманів для вдалого полювання, обереги та прикраси для залучення любові і сексуальних партнерів, всілякі тотеми, маски і ляльки, що оберігають домівку і здоров'я господарів, ароматичні палички для любові, зняття стресу та напруги.

Времена меняются, но мы всё так же, как наши далёкие предки, задумываемся о красоте и любви, о Боге и, безусловно, об обратной, тёмной, стороне вышеупомянутых явлений... Как в те далёкие времена, нам нужны защитные амулеты от всевозможных недоброжелателей, и мы ищем где купить талисманы для удачного ведения бизнеса, обереги и украшения для привлечения любви и сексуальных партнёров, всевозможные символы, статуэтки, инструменты фэн-шуй, оберегающие домашний очаг и здоровье хозяев, и просто красивые вещи, приносящие радость и позитив.

За час роботи ми навчилися реагувати на попит покупців, прогнозувати майбутні тенденції, оцінювати реальні можливості клієнтів і відповідати їм.

Місія магазину «БІЛИЙ ТИГР»: задоволення бажання кожного відвідувача купити потрібний і неординарний подарунок для близьких, а також долучитися до духовного, нематеріального світу, за допомогою книг, музики, ароматів і смаків.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner