Кошик
503 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Мавпи - Символ 2016

Мавпа символізує хитромудрість і захист від невдач. На відміну від західної культури, образ мавпи в Азії вважається символом винахідливості, таланту, розуму і успіху.
Три мавпи – Самбики Сару – це доброзичливий і охоронний символ. Три священні мавпи, втілення ідеї «небачення» (мидзару) , «неслышания» (кикадзару) і «неговорения» (ивадзару) зла – буддійський символ відчуженості від неістинного, ідея недіяння зла. «Не бачу зла, не чую зла, не говорю про зло» . Вони є супутниками голуболицего бога Ваджраякші (Сємен-Конго) , у функції якого входила захист людей від духів, хвороб і злих демонів.
Самбики Сару – “Не говорю зла, не вижу зла, не слышу зла! ” Оберегает от зла и всех нехороших вещей. Обезьяна сама по себе символ сообразительности.Обезьяна – символ оригинальности мышления, хитрости, смекалки и сообразительности.

 В Китае Обезьяну считают ребёнком неба и земли, а обезьяньему богу Сунь Укуну за его незаурядные качества Повелительница Запада Сиванму подарила волшебный персик бессмертия. Обезьяна олицетворяет как бы божественные качества мага, фокусника, умного и духовного человека, Хозяина своих инстинктов и творческих сил. Мавпа також і вчитель, який засвідчує дійсність добрих і злих справ, і часто символізує стан людини або не освіченого, що шукає істину, або духовного, знайшов істину, але ховається під маскою блазня, щоб не бути «білою вороною» .

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner