Кошик
502 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Жаба Багатства

Трехлапая грошова жаба (Тринога жаба, Чань Чу, Chan Chu, Money Frog) – один з найбільш відомих і сильних талісманів практики Фен-Шуй, який безпосередньо є символом багатства, грошового достатку, а так само безсмертя. Найбільш часто можна зустріти фігурку жаби, сидить на купці з монет або на символі Ба-гуа, іноді і на тому і на тому одночасно. Так само зустрічаються статуетки, у яких на спині тварини сидить Хотей або, наприклад, ще кілька жаб. Зазвичай у роті такого талісмана знаходиться монетка, яка і символізує багатство.

В давні, давні часи в Китаї жив дуже жадібний і жорстокий розбійник. Він грабував і навіть вбивав всіх подорожніх, і багатих і бідних. Він накопичив стільки багатств, що їх вистачило б на багато життів, але продовжував грабувати і вбивати, причому грабував він не тільки звичайних смертних, але і божеств, які в ті часи жили в Китаї. Він так залякав і, як зараз кажуть, «дістав» всіх громадян, що вони благали і попросили місцевих божеств, які теж не могли впоратися з розбійником, піти до верховного Бога, поскаржитися на розбійника і попросити захисту.

Божества так і зробили. Тоді Верховний Бог – Будда викликав до себе розбійника і вирішив його покарати, позбавивши життя. Розбійник благав, обіцяв більше нікого не вбивати і зав'язати зі своїм брудним промислом. Однак, покарати його потрібно було, і Верховний Бог вирішив не позбавляти його життя, а перетворив у трехлапую жабу з монеткою в роті і наказав віддати людям все награбоване, випльовуючи, віддаючи золоті монетки людям. Чому саме в трехлапую? Є версія, що одну лапу жаба втратила в процесі опору Бога, але я в цьому сумніваюся.

Так що якщо ви вважаєте, що обділені грошима або що хтось коли-то нечесно забрав у вас гроші, то трехлапая жаба може вам їх повернути. Одна важлива деталь – монетка в роті жаби повинна бути вільна, щоб її можна було вийняти і вставити назад. Якщо монета прикріплена до жабі, то жаба не зможе її виплюнути

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner