Кошик
502 відгуків
promo_banner
"Белый Тигр" Талисманы Фен Шуй,Эзотерика,Карты Таро и Подарки для Вас и Ваших друзей
+380 (93) 880-89-69

Качки-Мандаринки

Вчення фен-шуй визначило уточкам-мандаринкам почесну роль – бути визнаним символом вірності, партнерства та залучення любові.Цей талісман оберігає, як сімейні, вже сформовані спілки, так і самотніх людей, ще перебувають у пошуках своєї другої половинки.Вибравши собі один раз пару, качки-мандаринки зберігають відданість чоловікові все життя.

Тому, якщо купити качки-мандаринки і поставити у себе вдома сувенірні статуетки, то незабаром на життєвому горизонті з'явиться людина, з яким чекає довге і щасливе подружжя, повне взаєморозуміння, ніжності і теплоти.

Якщо поруч з цим символом фен-шуй розмістити що-небудь, пов'язане з шлюбними узами – обручки або, наприклад, весільну фотографію, то це допоможе розбудити згасаючі почуття і освіжити романтику сімейних відносин.

Качечки-мандаринки обов'язково повинні стояти в парі, бо тільки так зберігається весь їхній символізм. 

Легенда свідчить

Один китайський мандарин вирішив розлучитися зі своєю дружиною і відправити її в будинок батьків. Увечері, перед тим як сказати їй про своє рішення, йому захотілося прогулятися по березі озера. Довго він ходив, думав, що буде говорити дружині, як раптом його роздуми перервав шум — дві качечки-мандаринки сіли на воду. Мандарин мимоволі замилувався ними, качечки так ніжно схиляли один до одного свої витончені шийки, з такою любов'ю чистили один одному пір'ячко, що чоловік згадав всі прекрасні моменти, які пережив зі своєю дружиною. Згасла було кохання спалахнула в ньому з нонною силою. Так качечки врятували мало не розпався шлюб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner